Máme aplikáciu pre Android!

Vďaka aplikácii Prieskumy - onlineklub.sk sa o novom prieskume okamžite dozviete cez notifikáciu bez toho, aby ste museli kontrolovať svoju e-mailovú schránku.

Ďakujeme Vám za Vašu registráciu!

V najbližšom čase dostanete potvrdzovací e-mail. Kliknite na linku pre dokončenie registrácie. Pokiaľ by Vám e-mail neprišiel do e-mailovej schránky, skontrolujte si prosím priečinok so spamom alebo reklamnou poštou.

Ako to funguje?

Čo je OnlineKlub?

OnlineKlub je veľká skupina ľudí, ktorí radi - častejšie alebo len občas - odpovedajú na rôzne prieskumy. Táto skupina sa odborne nazýva „panel respondentov“ a tvorí ju veľmi pestrá vzorka najrôznejších ľudí zo Slovenska.

Členstvo v OnlineKlube prináša možnosť vyjadrovať svoje názory na rôzne témy prostredníctvom vypĺňania online dotazníkov. Naše prieskumy pomáhajú firmám a inštitúciám správne sa rozhodnúť, zistiť názory zákazníkov na tovar, zamestnancov na zamestnávateľov, ale aj otestovať reklamné koncepty či zistiť spokojnosť so službami.

Ako to celé prebieha?

VYPLŇTE REGISTRAČNÝ FORMULÁR
Je to veľmi jednoduché: stačí zadať registračné údaje, vyplniť si profil a potom už len čakať na pozvánku do svojho prvého prieskumu. Registrácia a členstvo v OnlineKlube sú, samozrejme, bezplatné.
PREDSTAVTE SA NÁM
Vďaka Vášmu profilu systém vyberá dotazníky, ktoré sú pre Vás vhodné. Čím viac informácií o sebe poskytnete, tým častejšie vám budeme vedieť dotazník zaslať. Nezabudnite udržiavať svoje profilačné dotazníky aktuálne. Čím viac správnych a aktuálnych informácií v nich bude, tým viac relevantných dotazníkov Vám budeme môcť zasielať.
POZVÁNKY DO PRIESKUMU CHODIA MAILOM

Pozvánky do prieskumov chodia e-mailom. V každej pozvánke je vždy uvedená téma dotazníka, približná dĺžka jeho vypĺňania, výška odmeny za úspešné vyplnenie a tiež informácia o Vašom aktuálnom bodovom stave. Prieskumy, do ktorých ste pozvaný, je možné vidieť aj vo Vašom profile na OnlineKlube.

Keď vám pozvánka do dotazníka príde, je na vás, či ho chcete vyplniť alebo nie – účasť vo všetkých prieskumoch je úplne dobrovoľná. Ideálne je vyplniť dotazník čím skôr, pretože požadovaná vzorka sa môže rýchlo naplniť a k vyplneniu dotazníka vás systém následne už nemusí pustiť.

ZAPOJTE SA DO PRIESKUMU

Po kliknutí na odkaz v pozvánke budete presmerovaní do dotazníka, ktorý väčšinou začína základnými otázkami. Občas sa môže stať, že nie ste cieľovou skupinou pre daný dotazník - v tom prípade je po týchto úvodných otázkach otazník ukončený. Prakticky vždy možno dotazník vyplniť aj na smartfóne.

Nikto vás k ničomu nenúti. Ak sa vám dotazník nebude hodiť, jednoducho ho môžete prestať v ktoromkoľvek momente vypĺňať a Vaše odpovede nebudú súčasťou výsledkov. V takom prípade nás poteší spätná väzba od Vás, aby sme vedeli, čo máme nabudúce urobiť lepšie.

Skvelou správou je, že ak vás pri vypĺňaní dotazníka niečo vyruší, dá sa k nemu vrátiť aj neskôr. Systém si zapamätá, kde ste pri vypĺňaní skončili a umožní Vám pri opätovnom otvorení dotazníka pokračovať od toho miesta.

ZÍSKAJTE BODY
Po úspešnom dokončení dotazníka je Vám na účet ihneď pripísaný príslušný počet bodov (100 bodov = 1 €). Aby ste mali dostatok bodov na výmenu, je dobré zapájať sa do prieskumov čo najčastejšie. Body je potrebné Body je potrebné ich využiť do dvoch rokov od ich získania, no to určite nebude problém.
VYMEŇTE BODY ZA POUKÁŽKY DO ESHOPOV A UŽÍVAJTE SI SVOJU ODMENU
Keď získate dostatok bodov, môžete si ich zameniť za niektorú z množstva nákupných poukážok do slovenských eshopov, ktoré máme v ponuke. Môžete si tak vybrať knihu, športové pomôcky, drobnosti do kuchyne, výživové doplnky, súčiastky na auto, parfémy, super ponožky a kopec iných pekných vecí.

CTA button