Už máte našu novú androidovú aplikáciu?

Už máte našu novú appku?

Aplikácia Prieskumy – onlineklub.sk prinesie upozornenia vo Vašom mobilnom telefóne prostredníctvom push notifikácií. O novom prieskume sa tak dozviete okamžite bez toho, aby ste museli kontrolovať svoju e-mailovú schránku.

Registrácia

Ďakujeme Vám za Vašu registráciu!

V najbližšom čase dostanete potvrdzovací e-mail. Kliknite na linku pre dokončenie registrácie. Pokiaľ by Vám e-mail neprišiel do e-mailovej schránky, skontrolujte si prosím priečinok so spamom alebo reklamnou poštou.

Máte otázku?

Zoznam najčastejších otázok alebo problémov, ktoré je možné ľahko vyriešiť.

Prihlasovanie na účet, heslo

Zabudol/a som heslo pre vstup na môj účet.

Vaše heslo Vám žiaľ nemôžeme poslať – pre maximálnu bezpečnosť je Vaše heslo uložené v zašifrovanej podobe a ani my ho nedokážeme prečítať a poslať Vám ho. Jedinou možnosťou je preto zmena hesla – kliknite prosím na odkaz „Zabudli ste Vaše heslo?“, ktorý sa nachádza vedľa tlačidla pre prihlásenie a zadajte Váš e-mail. Do schránky Vám príde odkaz, pomocou ktorého si vytvoríte nové heslo. Ak by sa vyskytli nejaké ťažkosti, prosíme kontaktujte nás na adrese info@mail.onlineklub.com, pokúsime sa Vám čo najrýchlejšie pomôcť.

Neprišiel mi od vás žiadny e-mail.

Informačné e-maily sú rozposielané automaticky. Ak je vo Vašej e-mailovej schránke nastavená vysoká úroveň zabezpečenia proti nevyžiadanej pošte, je možné, že je takto identifikovaný aj e-mail od nás (aj keď robíme maximum pre to, aby sa to príliš často nestávalo). Skúste sa preto pozrieť tiež do zložky „Spam“, „Nevyžiadaná pošta“ a pod., či náš e-mail nenájdete. Riešením tiež je pridať info@mail.onlineklub.com do zoznamu bezpečných kontaktov. Ak žiadne z týchto opatrení nepomáha, kontaktujte nás na adrese info@mail.onlineklub.com.

Body, odmeny

Preniesol som si body z pôvodného OnlineKlubu GfK, ale nedarí sa mi ich vymeniť za poukážky.

Systém, na ktorom, funguje OnlineKlub, umožňuje uplatniť body a vymeniť ich za poukážky do našich partnerských e-shopov v prípade, keď dosiahnete dostatočný počet bodov (vrátane prenesených bodov z pôvodného OnlineKlubu GfK) a zároveň sa úspešne zúčastníte aspoň jedného dotazníkového prieskumu v novom OnlineKlube. Následne sa Vám sprístupní možnosť výmeny všetkých Vašich Bodov (prenesené + získané) za poukážky. Upozorňujeme, že 24-mesačná platnosť Bodov odo dňa ich nadobudnutia sa týka nielen získaných ale aj prenesených bodov, treba si ich preto zameniť za poukážky do dvoch rokov od prenesenia účtu z pôvodného OnlineKlubu GfK.

Aký je pomer pri prevode bodov na poukážky do obchodov alebo hotovosť?

Body sú menené na poukážky do partnerských obchodov v pomere 100 Bodov = 1 EUR. Pri prevode Vám systém zobrazí počet bodov aj ich hodnotu.

Dajú sa vymeniť body aj za iné hodnoty poukážok ako máte na stránke? 

Náš odmeňovací systém funguje na princípe nákupu zľavových poukážok v určitých vopred stanovených nominálnych hodnotách. V prípade, že chcete použiť viacero poukážok na jeden nákup, odporúčame preveriť si postup v tomto prípade priamo u konkrétneho online predajcu ešte pred objednaním poukážok u nás.

Kde nájdem históriu mojich transakcií?

Stačí sa prihlásiť na Váš účet a v sekcii História nájdete kompletnú históriu Vašich vyplnených dotazníkov a objednaných poukážok, vrátane príslušných bodových hodnôt.

Kedy mi príde odmena?

Ak ste zamenili body za poukážku, túto Vám systém automaticky odoslal na Vašu e-mailovú adresu. Tento proces by nemal trvať dlhšie než pár hodín. Ak sa tak nestalo, kontaktujte nás na adrese info@mail.onlineklub.com.

Prišiel mi e-mail o vypršaní platnosti bodov. Prečo?

Platnosť získaných bodov v OnlineKlube je 24 mesiacov od ich nadobudnutia (viac nájdete v Podmienkach používania). Od doručenia e-mailu s upozornením na možné vypršanie bodov máte ešte mesiac na to, aby ste ich zamenili za poukážku.

Práve som vyplnil/a telefonický dotazník a nemám zaň na účte pripísané body, kde je problém?

Odmeny za telefonické dotazníky sa nepripisujú automaticky po ukončení telefonátu, ale až po uzavretí celého dotazovania. Body za tento typ dotazníkov sú pripisované na účet s oneskorením niekoľkých dní až mesiaca. O ich pripísaní Vás budeme informovať e-mailom.

Registračné údaje, profil, zmena údajov

Prečo musím zadávať pri registrácii toľko údajov?

Základné registračnéúdaje a tiež údaje z profilačných dotazníkov potrebujeme poznať, aby sme mohli vyberať vhodných účastníkov do výskumov. Ak je napr. výskum zameraný na vysokoškolských študentov, nebolo by vhodné zbytočne oslovovať aj ostatných členov panelu, ktorí by boli na základe kontrolných otázok vylúčení hneď na začiatku dotazníka. Tieto údaje nám tiež umožňujú zistiť ešte pred začiatkom realizácie výskumu, či je v paneli zaregistrovaný dostatočný počet ľudí z požadovanej skupiny a či má teda vôbec zmysel výskum realizovať.

Ako zmením svoj e-mail alebo registračné údaje?

Po prihlásení do svojho účtu stačí v časti vybrať možnosť „Upraviť profil“ a zmeniť požadované údaje. . Ak sa k zmenu svojich údajov nemôžete potvrdiť z dôvodu zrušenej e-mailovej schránky, prosíme, kontaktujte nás e-mailom na info@mail.onlineklub.com.

Frekvencia dotazníkov, pozvánky, účasť vo výskumoch

Neprišiel mi od Vás ešte žiadny e-mail alebo pozvánka, kedy nejaký dostanem?

Dôvodov, prečo Vám e-mail nedorazil, môže byť viacero: je možné, že ste zatiaľ do žiadneho výskumu neboli vybraný – účastníkov do výskumu vyberá systém automaticky, náhodne alebo na základe špecifických požiadaviek na výskum. Je teda len otázka času, kedy budete oslovený. Druhá možnosť súvisí s prijímaním pošty do Vašej schránky. E-mailové pozvánky rozosielame respondentom automaticky, preto je možné, že boli identifikované ako „Spam“, „Nevyžiadaná pošta“, „Reklamy“, „Automatické“ a pod. Možným riešením je pridanie info@mail.onlineklub.com do zoznamu bezpečných kontaktov.

Vypĺňanie dotazníkov

Dotazník skončil výrazne skôr, ako uvádzame v e-mailovej pozvánke (napr. 15 min.)? Bolo niečo zle?

V e-maile, v ktorom Vás pozývame do dotazníka, vždy uvádzame odhadovanú maximálnu dĺžku dotazníka. Dotazník však obsahuje rôzne tzv. filtračné otázky, to znamená, že na niektoré otázky odpovedajú len niektorí respondenti. Nebudeme sa Vás napr. pýtať na to, čo ste nakúpili online v poslednom mesiaci, ak vo filtračnej otázke uvediete, že ste doteraz nenakúpili nič. Výsledný počet otázok tak môže byť výrazne nižší, než je maximálny počet a doba dotazníka sa tak oproti avizovanej predpokladanej maximálnej dobe skráti. Na konci každého dotazníka by ste mali nájsť informáciu o tom, že ste teda vypĺňanie úspešne ukončili. Pokiaľ na takúto informáciu nenarazíte, mohlo by to znamenať, že niečo nie je v poriadku a nemusela by Vám byť pripísaná odmena.

 Práve som vyplnil/a online dotazník a nemám zaň pripísané na účte body, kde je problém?

Ak ste dokončili dotazník až do konca, patrí Vám avizovaná odmena. Body sú pripisované účastníkom zvyčajne ihneď po vyplnení dotazníka, ale v niektorých prípadoch až po ukončení celého výskumu (max. 14 dní). Ak prešiel dlhší čas a body ešte stále pripísané nemáte, prosím, kontaktujte nás.

Ochrana údajov, anonymita

Kto uvidí moje odpovede a ako budú použité?

Iba administrátori OnlineKlubu majú prístup k Vašim údajom. Vaše osobné údaje sú uchované oddelene od Vašich odpovedí v dotazníkoch. Klienti našich výskumov sú pochopiteľne oboznámení s Vašimi názormi, ale iba v súhrnných správach - nemajú teda k dispozícii individuálne odpovede a nemôžu zisťovať údaje o jednotlivcoch. Viac informácií o ochrane údajov nájdete na tomto odkaze.

Nenašli ste tu odpoveď na Vašu otázku?

V tom prípade sa na nás obráťte e-mailom na info@mail.onlineklub.com. Radi Vám pomôžeme.