Máme aplikáciu pre Android!

Vďaka aplikácii Prieskumy - onlineklub.sk sa o novom prieskume okamžite dozviete cez notifikáciu bez toho, aby ste museli kontrolovať svoju e-mailovú schránku.

Ďakujeme Vám za Vašu registráciu!

V najbližšom čase dostanete potvrdzovací e-mail. Kliknite na linku pre dokončenie registrácie. Pokiaľ by Vám e-mail neprišiel do e-mailovej schránky, skontrolujte si prosím priečinok so spamom alebo reklamnou poštou.

Máte otázku?

Zoznam najčastejších otázok alebo problémov, ktoré je možné ľahko vyriešiť:

Prihlasovanie na účet, heslo

Zabudol/a som heslo pre vstup na môj účet.

Vaše heslo Vám žiaľ nemôžeme poslať – pre maximálnu bezpečnosť je uložené v zašifrovanej podobe a ani my ho nedokážeme prečítať a poslať Vám ho. Jedinou možnosťou je preto zmena hesla – kliknite prosím na odkaz „Zabudli ste Vaše heslo?“, ktorý sa nachádza vedľa tlačidla pre prihlásenie a zadajte Váš e-mail. Do schránky Vám príde odkaz, pomocou ktorého si vytvoríte nové heslo. Ak by sa vyskytli nejaké ťažkosti, kontaktujte nás na adrese info@mail.onlineklub.com. Pokúsime sa Vám čo najrýchlejšie pomôcť.

 

Neprišiel mi od vás žiadny e-mail.

Informačné e-maily sú rozposielané automaticky. Ak je vo Vašej e-mailovej schránke nastavená vysoká úroveň zabezpečenia proti nevyžiadanej pošte, je možné, že je takto identifikovaný aj e-mail od nás (aj keď robíme maximum pre to, aby sa to príliš často nestávalo). Skúste sa preto pozrieť tiež do zložky „Spam“, „Nevyžiadaná pošta“ a pod., či náš e-mail nenájdete. Riešením tiež je pridať info@mail.onlineklub.com do zoznamu bezpečných kontaktov. Ak žiadne z týchto opatrení nepomáha, kontaktujte nás na adrese info@mail.onlineklub.com.

 

Body, odmeny

Koľko bodov dostanem za dotazník?

Výška odmeny sa pohybuje v úrovni od 50 do 300 bodov, v závislosti od trvania dotazníka, príp. jeho náročnosti. Z pozvánky sa vždy dozviete, koľko minút približne vypĺňanie dotazníka zaberie a aká je garantovaná výška odmeny.

Je možné zameniť body za hotovosť?

Ľutujeme, no zameniť body za hotovosť nie je možné. Veríme však, že si vyberiete zo širokej ponuky poukážok do našich partnerských e-shopov. Snažíme sa Vám prinášať zaujímavé zľavy.

Dajú sa vymeniť body aj za iné hodnoty poukážok ako máte na stránke? 

Náš odmeňovací systém funguje na princípe nákupu zľavových poukážok v určitých vopred stanovených nominálnych hodnotách. V prípade, že chcete použiť viacero poukážok na jeden nákup, odporúčame preveriť si postup v tomto prípade priamo u konkrétneho online predajcu ešte pred objednaním poukážok u nás.

Nemôžem si vybrať odmenu, pretože nemám overené telefónne číslo. Čo mám robiť? 

Pre výmenu bodov za poukážku je potrebné mať v profile overené telefónne číslo. Je to úplne jednoduché: po prihlásení sa do svojho účtu si v sekcii „O mne“ nájdite vpravo v zelenej časti profilový dotazník „Základný profil“. Preklikajte si ho, aktualizujte svoje údaje a na konci nájdete aj otázku na telefónne číslo. Po jeho vyplnení Vám príde SMS kód, ktorý zadáte do formulára a je to – telefónne číslo máte overené.

Kde nájdem históriu mojich transakcií?

Stačí sa prihlásiť do svojho účtu a v sekcii História nájdete kompletnú históriu Vašich vyplnených dotazníkov a objednaných poukážok, vrátane príslušných bodových hodnôt.

Kedy mi príde odmena?

Ak ste zamenili body za poukážku, túto Vám systém automaticky odoslal na Vašu e-mailovú adresu. Tento proces by nemal trvať dlhšie než pár hodín. Ak sa tak nestalo, kontaktujte nás na adrese info@mail.onlineklub.com a my Vám ju zašleme manuálne.

Prišiel mi e-mail o vypršaní platnosti bodov. Prečo?

Platnosť získaných bodov v OnlineKlube je 24 mesiacov od ich nadobudnutia (viac nájdete v Podmienkach používania). Od doručenia e-mailu s upozornením na možné vypršanie bodov máte ešte mesiac na to, aby ste ich zamenili za poukážku.

Práve som vyplnil/a telefonický dotazník a nemám zaň na účte pripísané body, kde je problém?

Odmeny za telefonické dotazníky sa nepripisujú automaticky po ukončení telefonátu, ale až po uzavretí celého prieskumu alebo jeho časti. O predpokladanom termíne pripísania bodov Vás bude informovať moderátor rozhovoru. O ich pripísaní Vás budeme informovať e-mailom.

Registračné údaje, profil, zmena údajov

Prečo musím zadávať pri registrácii toľko údajov?

Základné registračné údaje a tiež údaje z profilačných dotazníkov potrebujeme poznať, aby sme mohli vyberať vhodných účastníkov do výskumov. Ak je napr. výskum zameraný na vysokoškolských študentov, nebolo by vhodné zbytočne oslovovať aj ostatných členov panelu, ktorí by boli na základe kontrolných otázok vylúčení hneď na začiatku dotazníka.
Tieto údaje nám tiež umožňujú zistiť ešte pred začiatkom realizácie výskumu, či je v paneli zaregistrovaný dostatočný počet ľudí z požadovanej skupiny a či má teda vôbec zmysel výskum realizovať.

Načo potrebujete moje telefónne číslo?

Telefónne číslo nám pomáha zabezpečovať vysokú kvalitu panela. Je nevyhnutné pre registráciu a následne slúži ako bezpečnostný prvok pri potvrdzovaní objednávok odmien.

 

Neprišla mi verifikačná SMS. Čo mám robiť?

Ak Vám ani po opakovaných pokusoch neprišla SMS s verifikačným kódom a používate smartfón s operačným systémom Android, je možné že ich Váš telefón automaticky odfiltroval do zložky s nevyžiadanými správami. Viac sa môžete dočítať napríklad v tomto článku.

 

Ako zmením svoj e-mail alebo registračné údaje?

Po prihlásení do svojho účtu stačí ísť do sekcie „O mne“. Prihlasovacie údaje (meno, priezvisko, e-mail a heslo) je možné zmeniť priamo kliknutím na príslušné oranžové tlačidlo „Upraviť prihlasovacie údaje“. Ostatné údaje je potrebné aktualizovať prostredníctvom profilových dotazníkov.

Frekvencia dotazníkov, pozvánky, účasť vo výskumoch

Neprišiel mi od Vás ešte žiadny e-mail alebo pozvánka, kedy nejaký dostanem?

Dôvody, prečo Vám e-mail nedorazil, môžu byť rôzne:
J
e možné, že ste zatiaľ do žiadneho výskumu neboli vybraný/á – účastníkov do výskumu vyberá systém automaticky, náhodne alebo na základe špecifických požiadaviek na výskum. Je teda len otázka času, kedy budete oslovený/á.
Druhá možnosť súvisí s prijímaním pošty do Vašej schránky. E-mailové pozvánky rozosielame respondentom automaticky, preto je možné, že boli identifikované ako „Spam“, „Nevyžiadaná pošta“, „Reklamy“, „Automatické“ a pod. Skontrolujte prosím svoju schránku, či e-mail od nás nenájdete v niektorom z týchto priečinkov.

Ako často mi budú pozvánky chodiť?

Frekvencia pozývania do prieskumov býva rôzna v závislosti od toho, aké projekty u nás práve prebiehajú. Niekedy to môže byť niekoľko pozvánok v priebehu pár dní, inokedy môže nasledovať dlhšia pauza. Je to veľmi individuálne. Ak by ste však mali pocit, že vám už príliš dlho žiadna pozvánka neprišla, môže to indikovať nejaký problém. Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu a my preveríme, či je všetko v poriadku.

Vypĺňanie dotazníkov

Dotazník skončil výrazne skôr, ako uvádzame v e-mailovej pozvánke. Bolo niečo zle?

V pozvánke do dotazníka vždy uvádzame odhadovanú maximálnu dĺžku dotazníka. Dotazník však obsahuje rôzne tzv. filtračné otázky, to znamená, že na niektoré otázky odpovedajú len niektorí respondenti. Napríklad ak niekto nenakupoval za posledných 6 mesiacov online, nebudeme sa ho pýtať, v ktorých online obchodoch nakupoval za posledný mesiac. Výsledný počet otázok tak môže byť výrazne nižší, než je maximálny počet a doba dotazníka sa tak oproti avizovanej predpokladanej maximálnej dobe skráti. Na konci každého dotazníka by ste mali nájsť informáciu o tom, či ste vypĺňanie úspešne ukončili. Pokiaľ na takúto informáciu nenarazíte, mohlo by to znamenať, že niečo nie je v poriadku a nemusela by Vám byť pripísaná odmena. V tom prípade nás kontaktujte na info@mail.onlineklub.com.

Práve som vyplnil/a online dotazník a nemám zaň pripísané na účte body, kde je problém?

Ak ste dotazník úspešne dokončili, patrí Vám avizovaná odmena. Body sú pripisované účastníkom zvyčajne ihneď po vyplnení dotazníka. Ojedinele je to inak, ale o tom Vás vždy v dotazníku informujeme. Ak prešiel dlhší čas a body ešte stále pripísané nemáte, prosím, kontaktujte nás.

Ochrana údajov, anonymita

Kto uvidí moje odpovede a ako budú použité?

Klienti našich výskumov sú pochopiteľne oboznámení s Vašimi názormi, ale iba v súhrnných správach - nemajú teda k dispozícii individuálne odpovede a nemôžu zisťovať údaje o jednotlivcoch. Viac informácií o ochrane údajov nájdete na tomto odkaze.

Kto má prístup k mojim osobným informáciám?

Vaše osobné údaje sú uchované oddelene od Vašich odpovedí v dotazníkoch a majú k nim prístup len administrátori portálu Prieskumy onlineklub.sk.

Nenašli ste tu odpoveď na Vašu otázku?

V tom prípade sa na nás obráťte e-mailom na info@mail.onlineklub.com. Radi Vám pomôžeme.